Psycholog, Psychoterapeuta

Weronika Dziechciowska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Odziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego, Środowiskowym Domu Samopomocy Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej oraz pilotażowym Centrum Zdrowia Psychicznego Małopolska- Południe Szpitala Klinicznego im. dr Józefa Babińskiego.

Dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w kursach oraz szkoleniach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

W czym mogę pomóc?

Prowadzę psychoterapię w oparciu o podejście psychodynamiczne.  Stosuję metodę terapii skoncentrowanej na przeniesieniu (Transference Focused Therapy). W gabinecie zajmuję się pracą z osobami cierpiącymi na zaburzenia osobowości, a także zaburzenia: lękowe, nastroju, odżywiania, obsesyjno-kompulsywne. Towarzyszę również osobom doświadczającym kryzysu, żałoby, bądź trudności i cierpienia w codziennym funkcjonowaniu.

Oferta konsultacji

  • – Konsultacja psychologiczna
  • – Psychoterapia indywidualna dorosłych i młodzieży od 16 roku życia
  • – Psychoterapia par
  • – Interwencja kryzysowa
Weronika Dziechciowska Psycholog Kraków

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

  • – Dyplom psychologa
  • – W trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego
  • – Kurs „Psychoterapia praktyczna” Katedra Psychoterapii UJ CM

Kontakt

weronikadziechciowska@psychologseksuologkrakow.pl

505 511 150