Urszula Krzysztofińska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem magistrem psychologii oraz psychoterapeutą. Ukończyłam 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii, przygotowujące do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, organizowane przez Ośrodek Psychoterapii Systemowej. W swojej pracy łączę elementy perspektywy systemowej oraz psychodynamicznej, czerpiąc inspirację także z innych nurtów terapeutycznych.

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na oddziale ogólnopsychiatrycznym Szpitala Klinicznego im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Moje doświadczenie zawodowe zostało również zbudowane poprzez pracę w licznych projektach z dziećmi, dorosłymi, parami i rodzinami w organizacjach pozarządowych, w przedszkolu, w świetlicach środowiskowych oraz w poradni psychologiczno- pedagogicznej.

W czym mogę pomóc?

Zapraszam do kontaktu osoby, które odczuwają potrzebę zmiany w swoim życiu i szukają wsparcia i towarzyszenia w zrozumieniu samego siebie, swoich motywów i nieświadomych schematów.

Oferuję pomoc parom i rodzinom, doświadczającym różnego typu trudności np. wyzwania wychowawcze, choroba lub niepełnosprawność członka rodziny, sytuacja rozwodu, konflikty w relacjach itd. Z parami i rodzinami pracuję we współpracy z drugim terapeutą, co daje szansę na szersze i bardziej obiektywne spojrzenie na problem.

Oferta konsultacji

  • – Konsultacja psychologiczna
  • – Psychoterapia indywidualna
  • – Psychoterapia par
  • – Psychoterapia rodzin
Urszula Krzysztofińska

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty i szkolenia

  • – 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii (Ośrodek Psychoterapii Systemowej)

Kontakt

emailurszulakrzysztofinska@psychologseksuologkrakow.pl

505 511 150