Counsellor, Psychoterapeuta

Tadeusz Stańko

Counsellor, Psychoterapeuta

Jestem absolwentem socjologii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Studiów Europejskich na University of Exeter (Anglia). Studiowałem również psychologię, religioznawstwo i antropologię kultury.
Psychoterapii nurtu humanistycznego i systemowego uczyłem się w latach 2007-2020 w Krakowie, najpierw w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej, później zaś w Centrum Counsellingu Gestalt oraz w Ośrodku Szkoleń Systemowych.
Przez wiele lat brałem udział w letnich obozach dla dzieci i młodzieży jako psychoedukator i wychowawca (Obozy Gestalt, Obozy IMAGO). Byłem założycielem i w latach 2013-2017 prowadziłem w Krakowie Pracownię Twórczego Dialogu PODDASZE (centrum warsztatowe i gabinetowe).
Prowadzę praktykę psychoterapeutyczną od 2014 roku, pracując - zarówno po polsku, jak i po angielsku - z klientami/pacjentami indywidualnymi, a także z parami i rodzinami

W czym mogę pomóc?

Wraz z moją koterapeutką (partnerką terapeutyczną), Martą Hejnar, pomożemy Wam w uświadomieniu Waszych oczekiwań, możliwości, zasobów, ale także słabości, usztywnionych wzorców i progów, które skutecznie utrudniają Wam komunikację i osiągnięcie pełnej otwartości i przejrzystości w relacji partnerskiej.

Być może, z naszą pomocą, uda się Wam “dogadać” i rozwinąć coś dobrego w Waszym związku. Jeśli nie – pomożemy Wam się rozstać najlepiej, jak to możliwe i z obopólnym zrozumieniem tego, co (i dlaczego) się wydarzyło. Nie mamy złudzeń, że każdą relacje można uratować, jednak podzielamy głębokie przekonanie, że wiele z nich może rozkwitnąć, gdy tylko stworzy się im dogodne środowisko do rozwoju.

Oferta konsultacji

  • – Psychoterapia par
Tadeusz Stańko

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

  • – Zaświadczenie ukończenia szkolenia “Psychoterapia i Poradnictwo” Polskiego Instytutu Psychoterapii Integratywnej (103 godziny szkoleniowe)
  • – Dyplom Specjalisty Counsellingu Gestalt (Centrum Counsellingu Gestalt, we współpracy z Associazione Italiana di Counselling) (915 godzin szkoleniowych)
  • – Zaświadczenie ukończenia szkolenia w zakresie psychoterapii systemowej par i rodzin w Ośrodku Szkoleń Systemowych (1010 godzin szkoleniowych)

Kontakt

emailtadeuszstanko@psychologseksuologkrakow.pl

telefon+48 727 401 100

505 511 150