Psychoterapeuta

Małgorzata Mróz

Psychoterapeuta

Ukończyłam socjologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim a także studia podyplomowe w zakresie przygotowania pedagogicznego i zarządzania zasobami ludzkimi. Obecnie realizuję 4-letni całościowy Kurs Psychoterapii organizowany przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego w Krakowie. Odbyłam 3-miesięczny staż na Oddziale Dziennym w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie na ul. Lenartowicza 14. Moje doświadczenie zawodowe to łącznie kilkanaście lat pracy socjalnej oraz asystentury rodziny w jednostkach samorządowych i organizacjach pozarządowych, a także prowadzenie grup warsztatowych dla rodziców oraz szkoleń dla kadr systemu wspierania rodziny.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję pod superwizją. Stale podnoszę swoje umiejętności uczestnicząc w treningach, szkoleniach i konferencjach.

W czym mogę pomóc?

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Słucham uważnie, aby pomóc zobaczyć powiązanie tego, co teraz sprawia trudność z przeszłymi doświadczeniami. W procesie psychoterapii wspieram przywoływanie do świadomości tego co nieświadome a także nadawanie znaczeń temu, co dzieje się w życiu osoby korzystającej ze wsparcia, co mówi jej ciało, gdy coś się w nim dzieje a nie można przypisać temu przyczyn natury medycznej. Zapraszam także osoby, które borykają się z kryzysami rozwojowymi oraz doświadczają trudności wychowawczych i relacyjnych ze swoimi dziećmi.

Każdy człowiek jest dla mnie niewyczerpanym źródłem wiedzy o ludzkiej psychice, świecie wewnętrznym i zachodzących w nim unikalnych procesach, których odkrywanie to fascynująca i trudna podróż.

Oferta konsultacji

  • – psychoterapia indywidualna
  • – konsultacje wychowawcze
Małgorzata Mróz

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

  • – Realizator Szkoły dla Rodziców i Wychowawców cz. I i cz. II
  • – Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach – kurs podstawowy
  • – Szkoła Trenerów i Trenerek Heuresis

Kontakt

malgorzatamroz@psychologseksuologkrakow.pl

+48 696 496 983

505 511 150