Krzysztof Kościółek

Psychoterapeuta

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą. Ukończyłem Szkołę Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt oraz European Association for Gestalt Therapy. Jestem trenerem w Instytucie Treningu i Edukacji Gestalt w Rzeszowie, który kształci przyszłych psychoterapeutów. Stale podnoszę swoje kompetencje i wiedzę z zakresu psychoterapii, psychologii oraz seksualności człowieka. Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z osobami uwikłanymi w przemoc (zarówno ofiarami, jak i sprawcami).

Relacja terapeutyczna jest miejscem, w którym moi pacjenci (bez względu na swoje: problemy, orientację, wyznanie czy przekonania) mogą liczyć na szacunek i zrozumienie. Nie tylko dla problemów, z którymi przychodzą, ale przede wszystkim dla siebie jako człowieka. Z moimi pacjentami/klientami tworzę transparentną i bezpieczną relację. W ramach konsultacji z moimi pacjentami/klientami nie ma tematów tabu, staram się za to jasno określić ramy pomocy psychoterapeutycznej. W gabinecie możesz liczyć na moją gotowość do pracy, zaangażowanie w Twoje problemy i pełną otwartość.

W czym mogę pomóc?

Specjalizuję się w pracy z osobami LGBT+. Zarówno tymi, którzy właśnie odkryli swoją tożsamość seksualną i mają trudności w jej akceptacji, jak i tymi, którzy są pewni swojej tożsamości, ale doświadczają problemów w relacjach, przeżywają odrzucenie ze strony rodziny i znajomych, lub doświadczają innych problemów wymagających psychoterapii. Mam świadomość, czym jest stres mniejszościowy, nie tylko ze względu na identyfikację LGBT+.

Pracuję również z osobami, które doświadczyły traumy. Są to zarówno przypadki traumy związanej z wypadkiem, ale także wynikającej z molestowania lub gwałtu.

Pomagam osobomi z diagnozą zaburzeń osobowości, cierpiącymi na depresję, nerwice czy zaburzenia lękowe.

Oferta konsultacji

  • – Konsultacja psychologiczna
  • – Interwencja kryzysowa
  • – Psychoterapia indywidualna
  • – Psychoterapia zaburzeń seksualnych
  • – Psychoterapia związana z problemami tożsamością seksualną
Psychoterapeuta

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

  • – Całościowe 4-letnie szkolenie w zakresie psychoterapii Gestalt  z dyplomem Szkoły Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt.
  • – Certyfikat Psychoterapeuty Gestalt Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt,
  • – Certyfikat psychoterapeuty EAGT (European Association for Gestalt Therapy).

Kontakt

emailkrzysztofkosciolek@psychologseksuologkrakow.pl