Kamil Mrówka

Psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej) oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Doświadczenie zdobywałem w Środowiskowym Domu Samopomocy, przeznaczonym dla osób przewlekle chorych psychicznie oraz na Psychiatrycznym Oddziale Klinicznym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Moją pracę poddaję regularnej superwizji. Umawiając się na pierwszą wizytę nie musisz być pewien podjęcia psychoterapii, ani znać celów, jakie chciałabyś osiągnąć. Podczas konsultacji wspólnie przyjrzymy się problemowi, z którym przychodzisz i zastanowimy, jaka forma pomocy byłaby dla Ciebie najkorzystniejsza.

W czym mogę pomóc?

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży. Udzielam wsparcia w sytuacji kryzysu emocjonalnego. Specjalizuję się w terapii psychodynamicznej. To podejście jest mi szczególnie bliskie, gdyż umożliwia głębsze spojrzenie na trudności, z którymi borykają się moi pacjenci/klienci. Pomagam osobom mającym trudności w funkcjonowaniu społecznym i relacjach interpersonalnych (zaburzenia osobowości), niemogącym poradzić sobie z nadmiernymi lękami (zaburzenia lękowe) oraz przeżywającym szeroko rozumiane trudności psychiczne.

Oferta konsultacji

  • – Konsultacja psychologiczna
  • – Interwencja kryzysowa
  • – Psychoterapia indywidualna
  • – Psychoterapia dzieci i młodzieży od 13 r.ż.
  • – Psychoterapia wspierająca
Psychoterapeuta

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

  • – Całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (w trakcie),

emailkamilmrowka@psychologseksuologkrakow.pl

telefon+48 795 770 687

505 511 150