Psycholog, Psychoterapeuta

Kamil Baczewski

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie czteroletniej szkoły psychoterapii Gestalt. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując w Domu Pomocy Społecznej, Warsztacie Terapii Zajęciowej, a także w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym w Krakowie.
Terapię traktuję jako Spotkanie, przez wielkie S. Ma swoją wagę i wyjątkowość. W przestrzeni gabinetu szczególnie istotne jest dla mnie to, co wydarza się pomiędzy. Bliskie mi jest zwracanie uwagi na detale i drobiazgi, nieoczekiwane gesty lub zdarzenia dookoła. Fascynujące jest dla mnie ich współistnienie z namacalnym światem. Zdają się uciekać uwadze, iść swoją drogą, ale zawsze blisko. Danie im głosu przynosi świeżość, ożywia spotkanie i pomaga budować więź. Lubię też pracować z ciałem, które po swojemu, inaczej niż słowa pokazuje sposób bycia w świecie.

W czym mogę pomóc?

Pracuję z osobami dorosłymi. Szczególnie bliska jest mi praca z osobami rozpoczynającymi swoją drogę dorosłości. Terapia to obszar wchodzenia w nowe przestrzenie w bezpiecznym środowisku. Wraz osobami klienckimi pracujemy nad uzyskiwaniem elastyczności w miejsce sztywnych i trudnych do zniesienia wzorów, schematów takich jak np. poczucie depresyjności, lęki, powielane schematy relacyjne. Zapraszam.

Oferta konsultacji

  • – psychoterapia indywidualna osób dorosłych
konsultacja psychiatryczna

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

Kontakt

kamilbaczewski@psychologseksuologkrakow.pl

505 511 150