Psychoterapeuta, Pedagog

Justyna Szczukiewicz

Psychoterapeuta, Pedagog

Jestem absolwentkom pedagogiki na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz ukończyłam czteroletni kurs terapii systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Mam wieloletnie doświadczenie pracy jako pedagog, które zdobywałam w placówkach wsparcia dziennego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Fundacji Nowe Centrum.
Doświadczenie zawodowe jako psychoterapeutka zdobywałam od 2019 roku prowadząc terapię par, młodzieży oraz dzieci. Obecnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w stażu w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki UJ. W swojej pracy wykorzystuję głównie podejście systemowe oraz dotychczasowe doświadczenie jakie zdobyłam pracując jako pedagog. Pracuję pod superwizją.

W czym mogę pomóc?

Zajmuję się terapią i poradnictwem skierowanym do osób nastoletnich, par oraz rodzin. Tworzę w gabinecie przestrzeń dla osób przeżywających napięcia i lęki związane z okresem dojrzewania, zmagające się z długotrwałymi konfliktami i zmianami w rodzinie. Staram się pomóc klientom/pacjentom w zrozumieniu swoich emocji oraz ich właściwemu przeżywaniu.

Oferta konsultacji

  • – psychoterapia młodzieży
  • – psychoterapia par
  • – psychoterapia rodzinna
  • – psychoterapia indywidualna
  • – konsultacje pedagogiczne
Justyna Szczukiewicz psycholog Kraków

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Szkolenia

Zaświadczenie ukończenia szkolenia w zakresie psychoterapii systemowej par i rodzin w Ośrodku Szkoleń Systemowych (1010 godzin szkoleniowych)

Kontakt

justynaszczukiewicz@psychologseksuologkrakow.pl

+48 513 019 166

505 511 150