Izabella Tuczyńska

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii na Wydziale Psychologii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (w trakcie całościowego 4- letniego szkolenia) w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej. Zawodowo pracuję przede wszystkim na Oddziale Klinicznym Neurologii Dzieci i Młodzieży Dziecięcego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Doświadczenie zdobywałam między innymi w pracy na oddziałach: Neurochirurgii Dziecięcej Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, Neurochirurgii i Neurotraumatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, Rehabilitacji Neurologicznej Szpitala Św. Rafała w Krakowie, Onkologicznym Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności poprzez uczestnictwo w: warsztatach, konferencjach oraz szkoleniach psychoterapeutycznych oraz neuropsychologicznych. Swoją pracę terapeutyczną poddaje regularnej superwizji.

W czym mogę pomóc?

Prowadzę psychoterapię przede wszystkim z dziećmi, młodzieżą i młodymi dorosłymi, a w przypadku psychoterapii dzieci również z ich rodzinami. W pracy klinicznej zajmuje się diagnozą różnicową zaburzeń o charakterze psychiatrycznym i neurologicznym, a także pełną diagnostyką neuropsychologiczną pacjentów. W pracy psychoterapeutycznej w Ośrodku skupiam się głównie na terapii: zaburzeń lękowych, nastroju oraz zaburzeń związanych ze stresem, manifestujących się objawami somatycznymi. Pracuję również z dziećmi z psychogennym tłem zaburzeń funkcjonowania zwieraczy (nietrzymanie moczu i kału).

Oferta konsultacji

  • – Konsultacja psychologiczna
  • – Interwencja kryzysowa
  • – Psychoterapia indywidualna
  • – Psychoterapia dzieci
  • – Psychoterapia młodzieży
  • – Grupy wsparcia
Psycholog Kraków

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

  • – Dyplom psychologa,
  • – Całościowe 4-letnie szkolenie w zakresie terapii poznawczo-behawioralnej Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowego „Ter-Cognitiva”.

Kontakt

emailizabellatuczynska@psychologseksuologkrakow.pl