Psycholog, Psychoterapeuta

Ewa Krupa

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką psychologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II w Lublinie. Ukończyłam IV-letnie całościowe szkolenie psychoterapeutyczne w Ośrodku Psychoterapii Systemowej w Krakowie, które jest rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Ośrodku Terapeutycznym dla dzieci, młodzieży, dorosłych i ich rodzin z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, Przedszkolu Integracyjnym, Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz podczas stażu na Oddziale Psychiatrii Dorosłych oraz w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Pracowałam również z osobami chorującymi na stwardnienie rozsiane. Pracuję pod superwizją.

W czym mogę pomóc?

Pracuję z osobami dorosłymi, parami, a także z rodzinami, towarzysząc im podczas kryzysów rozwojowych, trudności emocjonalnych oraz innych trudnych momentów, które pojawiają się na różnych etapach życia. Towarzyszę Pacjentom w poprawie jakości życia oraz poszukiwaniu najlepszych sposobów radzenia sobie, pozwalających odzyskać radość, spokój i poczucie wpływu na własne życie.

Podczas swojej pracy kieruje się uważnością na osobę, empatią i akceptacją. Staram się stworzyć atmosferę bezpieczeństwa i ciepła w gabinecie, tak aby osoby zgłaszające się w kryzysie czuły się komfortowo. Fascynuje mnie historia każdego człowieka, ponieważ każda jest unikatowa, indywidualna i wyjątkowa. Podczas spotkania każdy znajdzie miejsce aby zostać usłyszanym.
Odwagą nie jest radzić sobie samemu ze swoim życiem, tylko przyznać, że potrzebujemy pomocy i jej poszukiwać.

Oferta konsultacji

  • – Psychoterapia indywidualna
  • – Psychoterapia par
  • – Psychoterapia rodzin
konsultacja psychiatryczna

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

Kontakt

ewakrupa@psychologseksuologkrakow.pl

505 511 150