Psychoterapeuta

Bartosz Michalewski

Psychoterapeuta

Ukończyłem czteroletni, całościowy kurs psychoterapii Ośrodka Szkoleń Systemowych w Krakowie posiadającego rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Doświadczenia zawodowego nabrałem pracując w Poradni Monar w Krakowie, prowadząc pary, rodziny i pacjentów indywidualnych.
Prócz tego od niemal dekady pracuję w programach redukcji szkód, jako streetworker, pracownik Centrum Drop-in, a od początku 2021 roku prowadząc Hostel Readaptacyjny dla osób bezdomnych i uzależnionych.
Pracuję w nurcie systemowym inspirując się psychoterapią humanistyczną, szczególny nacisk kładąc na relację terapeutyczną.

W czym mogę pomóc?

Do swojego gabinetu zapraszam osoby potrzebujące pogłębionej terapii, zmagające się z zaburzeniami osobowości, długotrwałym stresem (np. dorastanie w rodzinie z przemocą, z uzależnieniem i innymi dysfunkcjami), depresją oraz trzeźwe osoby uzależnione, chętne do podjęcia dalszej terapii.

Z rodzinami i parami w kryzysie pracuję w nurcie systemowym, to znaczy, staram się zająć nie tylko każdym członkiem rodziny, czy pary z osobna, ale i emocjami które wspólnie przeżywają.

Przyjmuję też pacjentów uzależnionych od substancji psychoaktywnych, szkodliwie ich używających a także eksperymentujących z nimi.

Oferta konsultacji

  • – Psychoterapia indywidualna
  • – Psychoterapia par
  • – Psychoterapia rodzinna
Bartosz Michalewski

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

Całościowy Kurs Psychoterapii Systemowej

Kontakt

emailbartoszmichalewski@psychologseksuologkrakow.pl

telefon+48 695 998 122

505 511 150