Barbara Mucha

Psycholog

Jestem absolwentką psychologii ogólnej na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego, w trakcie całościowego 4-letniego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Klinicznego im. dr. J. Babińskiego w Krakowie. Aktualnie udzielam konsultacji w Dziennym Ośrodku Socjoterapii dla Dzieci i Młodzieży w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in.: na Oddziale Rehabilitacji dla Uzależnionych od Substancji Psychoaktywnych ze Współistniejącymi Zaburzeniami Psychicznymi Szpitala im. J. Babińskiego, Oddziale Ogólnopsychiatrycznym Szpitala im. J. Babińskiego, w Zakładzie Terapii Rodzin na Oddziale Klinicznym Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Krakowie, w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Krakowie, w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie, a także na konferencjach naukowych oraz w trakcie superwizji pracy własnej.

W czym mogę pomóc?

Pracuję z: osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi oraz młodzieżą. Prowadzę spotkania psychoterapii indywidualnej w nurcie psychodynamicznym, łącząc ją z rozumieniem psychoanalitycznym. Prowadzę także zajęcia warsztatowo-terapeutyczne dla: dorosłych, dzieci i młodzieży. Uważam, że psychoterapia daje przestrzeń do uwalniania samego siebie. Jest podróżą, która wymaga pewnej gotowości i odwagi, by spojrzeć na siebie z innej perspektywy, odsłonić się i oswoić, uczynić świadomym to, co nieświadome, dotrzeć do źródeł aktualnych problemów, tak by móc żyć spokojniej i pełniej. Zachęcam do takiej podróży w głąb siebie. To w jej trakcie, przy atmosferze akceptacji, zrozumienia i bezpieczeństwa, pomogę Ci zrozumieć samego siebie.

Oferta konsultacji

  • – Konsultacja psychologiczna
  • – Psychoterapia indywidualna
  • – Psychoterapia młodzieży
  • – Interwencja kryzysowa
Psycholog Kraków

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

  • – Dyplom psychologa,
  • – Całościowy 4- letni kurs psychoterapii, Oddziału Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie (atest SekcjI Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego) – w trakcie.

Kontakt

emailbarbaramucha@psychologseksuologkrakow.pl

telefon+48 512 448 919

505 511 150