Psycholog, Psychoterapeuta

Anna Cisło

Psycholog, Psychoterapeuta

Jestem absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim, ze specjalnością psychologia małego dziecka oraz psychologia pracy i organizacji oraz psychoterapeutką par, rodzin oraz indywidualną w czasie całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie systemowym. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Stowarzyszeniu Rodzin Adopcyjnych i Zastępczych, pracując zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi oraz w Ambulatorium Terapii Rodzin Kliniki Dzieci i Młodzieży przy Katedrze Psychiatrii CM UJ.
Ważny jest dla mnie rozwój osobisty. Staram się stale podnosić swoje kompetencje, brać udział w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

W czym mogę pomóc?

Zajmuję się terapią i poradnictwem psychologicznym skierowanym do rodzin, par oraz osób indywidualnych. Towarzyszę osobom przeżywającym kryzysy osobiste, doświadczającym utrat, odczuwającym obniżony nastrój lub lęk. Staram się pomóc w lepszym poznaniu siebie, swoich emocji oraz w akceptacji i samorealizacji.

Bliskie mi są ponadto kwestie związane z rodzicielstwem, a także praca z rodzinami w sytuacjach konfliktów, trudności relacyjnych czy komunikacyjnych, nakierowana na obniżenie napięcia, poprawę funkcjonowania, nabywanie nowych umiejętności psychospołecznych, radzenie sobie z trudnościami oraz zacieśnianie więzi rodzinnych.

Oferta konsultacji

  • – Terapia indywidualna
  • – Terapia pary
  • – Terapia rodziny
  • – Poradnictwo psychologiczne
  • – Warsztaty psychologiczne
Anna Cisło

Zachęcam do kontaktu, konsultacji i umawiania wizyty online

Certyfikaty

  • – Absolwentką studiów psychologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim

Kontakt

emailannacislo@psychologseksuologkrakow.pl

telefon+48 696 175 475

505 511 150