Kim jesteśmy?

Ośrodek Psychoterapii PROGRES tworzy grupa wykwalifikowanych specjalistów z zakresu: psychologii, psychoterapii, seksuologii i psychiatrii. Wspólnie oferujemy naszym pacjentom: diagnozę, psychoterapię oraz pozostałe formy leczenia, skutecznie pomagając im rozwiązać problemy natury emocjonalnej.

Komu pomagamy?

Oferujemy specjalistyczną pomoc dla: osób dorosłych, par, rodzin, a także młodzieży i dzieci, zmagających się z problemami emocjonalnymi, seksuologicznymi oraz problemami w relacjach międzyludzkich.

Nasze metody

Naszym zadaniem jest zdiagnozowanie problemów, z jakimi mierzy się pacjent/klient i na tej podstawie dobranie najlepszej dostępnej formy psychoterapii, bądź leczenia, gwarantującej skuteczność w najkrótszym możliwym czasie. W naszej praktyce stosujemy nowoczesne metody pracy, połączone z opieką zespołu pracującego w grupach Balinta oraz podlegających stałej superwizji.

Efekty

Od lat wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie, aby pomagać pacjentom/klientom w pokonaniu swoich dolegliwości i słabości oraz zapewnienia im powrotu do zdrowia psychicznego, równowagi emocjonalnej oraz harmonii w życiu osobistym i zawodowym.

Ośrodek Psychoterapi PROGRES

Jesteśmy w stanie skutecznie osiągać zamierzone rezultaty dzięki:

Ścisłemu przestrzeganiu najwyższych standardów etycznych i efektywnościowych oraz stałemu monitorowaniu postępów oraz poziomu realizacji kontraktu psychoterapeutycznego (zawieranego pomiędzy pacjentem/klientem, a psychoterapeutą/psychologiem).

Poznaj nasz zespół

Opieka naszych specjalistów pomaga pacjentom w pokonaniu swoich słabości oraz zapewnia powrót do zdrowia psychicznego, równowagi emocjonalnej oraz harmonii w życiu osobistym i zawodowym. Umów się na wizytę z wybranym specjalistą. Pozwól nam udzielić Ci fachowej pomocy, byś mógł rozwiązać swoje problemy i cieszyć się pełnią życia.

Jakub Gałązka
Jakub Gałązka

Psycholog, Psychoterapeuta

Jan Wojniłko
Jan Wojniłko

Psychoterapeuta

Alina Hlawacz
Alina Hlawacz

Psycholog, Seksuolog

505 511 150